محمدرضا براری | بیوگرافی و عکس های محمدرضا براری و همسرش وزنه بردار

گردآوری پورتال رهتا :
سایت بیوگرافیبخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان
رهتا: عکس های شخصی محمدرضا براری + بیوگرافی محمدرضا براری

محمدرضا براری وزنه بردار محمدرضا براری در المپیک بیوگرافی محمدرضا براری اینستاگرام محمدرضا براری محمدرضا براری (زاده ۳۱ مارس ۱۹۸۸) یک وزنه‌ بردار ایرانی است که در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ در رده وزنی ۱۰۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا مجموع شد.

 

,[categoriy]

رهتا: محمدرضا براری | بیوگرافی و عکس های محمدرضا براری و همسرش وزنه بردار

 

بیوگرافی محمدرضا براری

 

به گزارش رهتا:  
سال     مکان     وزن     یکضرب (کیلوگرم)     دوضرب (کیلوگرم)     مجموع     رتبه
۱     ۲     ۳     رتبه     ۱     ۲     ۳     رتبه
بازی‌های المپیک
۲۰۱۶     برزیل ریو دو ژانیرو، برزیل     ۱۰۵ کیلوگرم     180     185     186     6     220     230     ۲۳۱     ۶     ۴۰۶     ۶
قهرمانی جهان
۲۰۱۰     ترکیه آنتالیا، ترکیه     ۱۰۵ کیلوگرم     167     173     173     19     210     220     ۲۲۰     ۱۱     ۳۷۷     ۱۴
۲۰۱۱     فرانسه پاریس، فرانسه     ۱۰۵ کیلوگرم     170     175     175     15     211     ۲۲۱     ۲۲۱     ۸     ۳۹۱     ۱۰
۲۰۱۳     لهستان وروتسواف، لهستان     ۱۰۵ کیلوگرم     171     176     179     8     212     221     221     3     ۳۹۷     ۴
قهرمانی آسیا
۲۰۱۶     ازبکستان تاشکند، ازبکستان     ۱۰۵ کیلوگرم     172     176     180     3     210     217     221     1     401     1
یونیورسیاد
۲۰۱۳     روسیه قازان، روسیه     ۱۰۵ کیلوگرم     165     170     173     4     210     211     ۲۱۱     —     —     —
جام فجر
۲۰۱۶     ایران تهران، ایران     ۱۰۵ کیلوگرم     176     176     184     1     210     220     228     1     404     1

 

,[categoriy]

 

مسابقات وزنه برداری سی و یکمین دوره بازیهای المپیک بامداد امروز سه شنبه با رقابت وزنه برداران در دسته ۱۰۵ کیلوگرم در سالن ریوسنترو برگزار شد که محمدرضا براری نماینده ایران در این رقابت بود.براری که برای اولین بار در بازیهای المپیک حضور پیدا کرده است در اولین حرکت خود وزنه ۱۸۰ کیلوگرمی را بالای سر برد. وی برای حرکت دوم وزنه ۱۸۵ کیلوگرمی را انتخاب کرد که نتوانست این ضربه را مهار کند. وزنه بردار کشورمان در سومین حرکت خود وزنه ۱۸۶ کیلوگرمی را انتخاب کرد که موفق به مهار این وزنه شد و به کار خود در حرکت یکضرب پایان داد.

 

,[categoriy]

 

محمدرضا براری قهرمان شد

 وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوی کشورمان قهرمان مسابقات جام فجر شد. در ادامه دومین روز از رقابت‌های وزنه برداری جام فجر، رقابت های وزن ۱۰۵ کیلوگرم برگزار شد و محمدرضا براری وزنه بردار ایران در این وزن روی تخته رفت تا با رقبای خود پیکار کند. براری که چندی پیش در رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا در ازبکستان به مدال طلا دست یافته بود، با اقتدار روی تخته آمد و در رقابت با ۶ وزنه بردار این وزن مقتدرانه قهرمان شد تا طلای خود را تکرار کند.


براری در حرکت یک ضرب بد شروع کرد و ابتدا در مهار وزنه ۱۷۵ کیلویی ناموفق بود اما در حرکات دوم و سوم به تریب وزنه های ۱۷۶ کیلویی و ۱۸۴ کیلویی را بالای سر برد تا مدال طلای یکضرب را بر گردن بیاویزد.
در حرکت یکضرب این وزن، سرگیس مارتی روسجان از اتریش با ۱۸۳ کیلوگرم دوم و رودیون بوچیکوف از روسیه نیز با ۱۷۷ کیلو سوم شدند. در حرکت دوضرب براری ابتدا با وزنه ۲۱۰ شروع کرد و آن را بالای سر برد. براری در حرکت دوم ۲۲۰ کیلویی را بالای سر برد تا مدال طلای دو ضرب خود را مسجل کند. براری در حرکت سوم به وزنه ۲۲۸ کیلویی حمله کرد اما در مهار آن ناموفق بود تا در نهایت با همان ۲۲۰ کیلو در دوضرب به کار خود پایان دهد.

 

 

,[categoriy]


در حرکت دوضرب دسته ۱۰۵ کیلوگرم نناد کوچیک از صربستان با ۲۰۳ کیلو در دوضرب دوم شد و سرگیس مارتی روسجان از اتریش نیز با مهار همین وزنه و به دلیل وزن بیشتر در رده سوم ایستاد. در مجموع این دسته نیز براری با ۴۰۴ کیلو اول شد و سرگیس مارتی روسجان از اتریش با ۳۸۶ کیلوگرم دوم شد و رودیون بوچیکوف از روسیه نیز با ۳۷۸ کیلو روی سکوی سوم ایستاد. گودرزی وزیر ورزش و جوانان به سالن وزنه برداری آزادی آمد تا از نزدیک شاهد این رقابت ها باشد. دکتر گودرزی پس از حضور در سالن رقابت ها مورد استقبال ویژه مسئولین فدراسیون و به ویژه تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی قرار گرفت.

 

,[categoriy]

 

براری در حرکت یک ضرب ششم شد

 نماینده وزن ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری ایران در حرکت یک ضرب در مکان ششم المپیک قرار گرفت.  محمدرضا براری در دهمین روز بازی های المپیک ریو رقابت خود را در دسته ۱۰۵ کیلوگرم با هشت وزنه بردار دیگر آغاز کرد  و در  پایان یک ضرب با رکورد ۱۸۶ کیلوگرم ششم شد. براری کار خود در حرکت یک‌ضرب را با انتخاب و مهار وزنه ۱۸۰ کیلوگرمی آغاز کرد. او در تلاش دوم وزنه ۱۸۵ کیلوگرمی را انتخاب کرد اما نتوانست آن را مهار کند. وزنه‌بردار کشورمان در سومین تلاش وزنه ۱۸۶ کیلوگرمی را درخواست کرد که یکبار دیگر در مهار آن موفق بود تا با رکورد ۱۸۶ کیلوگرم به کار خود در یک‌ضرب پایان بدهد و در رده ششم قرار بگیرد.

 

,[categoriy]

 

در دومین روز از رقابتهای بین المللی جام فجر که در تالار وزنه‌برداری مجموعه آزادی در حال پیگیری است، محمدرضا براری وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم موفق شد مدال طلای حرکت یک ضرب را کسب کند. وی در نخستین حرکت خود در مهار وزنه ۱۷۵ کیلوگرم ناکام ماند اما در حرکت دوم خود توانست وزنه ۱۷۶ کیلوگرم را بالای سر ببرد. براری در سومین حرکت نیز توانست وزنه ۱۸۴ کیلوگرمی را مهار کرده و در نهایت صاحب طلای حرکت یکضرب شود.

 

,[categoriy]

 

در پایان مصاف مدعیان در حرکت یکضرب این دسته «مارتی روسجان» از اتریش با ۱۸۳ کیلوگرم دوم و «بوچیکوف» از روسیه با ۱۷۷ کیلو سوم شد. براری در حرکت دوضرب نیز ابتدا وزنه ۲۱۰ و سپس وزنه ۲۲۰ کیلویی را بالای سر برد تا طلای این وزن را از آن خود کند. در این دسته و در حرکت دو ضرب «نناد کوچیک» از صربستان با ۲۰۳ کیلوگرم دوم شد. «مارتی روسجان» از اتریش نیز با ۲۰۳ کیلو گرم با توجه به وزن بیشتر بر سکوی سوم ایستاد. بدین ترتیب براری با ثبت مجمع ۴۰۴ کیلوگرم  قهرمان شد و «مارتی روسجان» از اتریش با ۳۸۶ کیلوگرم، دوم و  «بوچیکوف» از روسیه نیز با مجموع ۳۷۸ کیلو گرم سوم شد. همچنین محمود گودرزی وزیر ورزش نیز یکی از میهمانان ویژه پیکار وزنه برداران بود که در مراسم اهدای مدال نیز شرکت کرد.

 

,[categoriy]

عکس های محمدرضا براری وزنه بردار ایرانی , بیوگرافی محمدرضا براری

,[categoriy]

عکس های محمدرضا براری وزنه بردار ایرانی , بیوگرافی محمدرضا براری

,[categoriy]

عکس های محمدرضا براری وزنه بردار ایرانی , بیوگرافی محمدرضا براری

,[categoriy]

عکس های محمدرضا براری وزنه بردار ایرانی , بیوگرافی محمدرضا براری

,[categoriy]

عکس های محمدرضا براری وزنه بردار ایرانی , بیوگرافی محمدرضا براری

,[categoriy]

 

محمدرضا براری
.

منبع :

گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت رهتا